Новий дитсадок на Пасічній прийматиме дітей, котрі не потрапили за чергою в сусідні дошкільні заклади

Автор: Комарщук Олександра

27 Січ, 2015 11:42

Новий дитсадок на Пасічній прийматиме дітей, котрі не потрапили за чергою в сусідні дошкільні заклади

Невдовзі у Івано-Франківську запрацює новий дошкільний навчальний заклад в районі Пасічна на вулиці Хіміків.

Читайте також: На Прикарпатті частіше фіксують поодинокі випадки зараження СOVID-19, а не сімейні - головний санлікар області

Будівництво цього закладу розпочалося наприкінці 2013 року. Його кошторисна вартість складала близько 20 мільйонів гривень.

Як розповіла «Галці» Оксана Савчук, голова депутатської комісії з питань освіти, підрядники обіцяють завершити будівництво вже до літа, а вже восени 2015 року дошкільний заклад може приймати вихованців.

«Поки що в електронний реєстр на чергу в цей дитсадок не відкритий. Це можна буде зробити лише після того, як будівлю здадуть в експлуатацію. Повідомлення про початок реєстрації на чергу з`явиться за кілька тижнів на сайті електронного реєстру. У нас є великі сподівання, що до літа будівництво завершиться. Цей процес дуже ретельно контролюється міською радою» – каже Оксана Савчук.

Вона також зазначила, що до нового дитсадка на Хіміків зможуть потрапити й ті діти, які по черзі не пройшли у сусідні дошкільні заклади: школу-садок №6 та садок №36.

«Ми плануємо відкрити повноцінний садок, а отже тут будуть як молодші групи, так і середні й старші. Діти, котрі не ходили в дитсадок і є передшкільного віку, написавши заяву в управління освіти, зможуть відвідувати заняття з підготовки до школи у старших групах закладу. Також, буде можливість перевестись сюди дітям, котрі відвідують інші дошкільні заклади освіти» – розповідає депутатка.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...