Новий дитсадок у Хриплині — на фінішній прямій (ФОТО)

Автор: Турій Роман

03 Лип, 2015 09:10

Поділитись публікацією
Новий дитсадок у Хриплині — на фінішній прямій (ФОТО)

У приміському Хриплині завершується зведення нового дистадка — його очікують відкрити вже у вересні. Будівництво там триває з 2012 року й вже практично завершене.

Читайте також: Від Сільпо по Набережній у центр: мерія анонсує новий автобусний маршрут

Мешканці села радіють новому дошкільному закладу – на нього вже довго чекають. Нині ж батькам з дітьми доводиться на годину раніше вставати, щоб доїхати до міських дитсадків. А далека дорога додатково виснажує малечу.
Мешканка приміського села, молода мама Тетяна не приховує приємних очікувань: «Садочок – це дуже добре, обіцяли, що з вересня буде працювати. А поки мій синочок, так як інші діти з села, ходить у міський заклад. Казали, що навіть записуватися у чергу не треба, бо приймуть всіх».
Пенсіонер Михайло Васильович хвалить будівництво, каже, що на місці, де колись була стара сільська рада, роботи йдуть дуже жваво. «Прекрасне велике місце, діти матимуть де бігати», – втішений чоловік.
Сільський голова Хриплина Роман Кочмар з гордістю розповідає про дитсадок: «Будується він по сучасних технологіях – тут і вікна пластикові, і підлога утеплена. Оскільки в селі 2 тисячі населення, а заклад розрахований на 60 дітей, то це повністю забезпечує наше село. Дітей вміщати він може ще більше».
Хід ведення будівництва дитсадка під постійним контролем ініціаторів робіт — франківських “свободівців”. Лідер міської організації Руслан Марцінків нагадує, що нині в місті одночасно будуть більш ніж пів десятка дошкільних закладів.

«У Івано-Франківську йде активне будівництво дитячих садочків, зокрема у приміських селах. Завдяки громадам, сільським головам, сьогодні будівництво завершується у селах Хриплин та Угорники. Також, розпочалася робота у селі Крихівці, завершується будівництво у Вовчинцях. Окрім цього, виділено ряд земельних ділянок у мікрорайонах Пасічна та Каскад. Хотів би подякувати приміським громадам, які будують дитсадочки. Міська рада, у свою чергу, де більшість має ВО «Свобода» , у такий важкий час пріоритетно допомагає коштами», – каже Марцінків.