Новий дитсадок в Угорниках планують відкрити до кінця року (ФОТО+ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

24 Чер, 2015 09:50

Поділитись публікацією
Новий дитсадок в Угорниках планують відкрити до кінця року (ФОТО+ВІДЕО)

В Угорниках до кінця року планують відкрити новозбудований дитсадок.

Читайте також: Марцин і його команда. Хто керує Івано-Франківськом і чим вони пов’язані

Мешканцям приміського села провели екскурсію, як виглядатиме їхній дошкільний заклад. Наразі підрядники завершили будівельні роботи і приступають до внутрішнього опорядкування та фасадних робіт. Мешканці зізнаються – на відкриття закладу чекають з нетерпінням.

“Потреба є. добре, що я бабуся і можу з дитиною бути вдома. Але є батьки, що не мають дитину з ким лишити. Дуже необхідний. З радістю чекаємо на відкриття садочка”, – говорить Оксана Ліщинська.

За словами сільського голови Любов Атаманчук, нині в Угорниках проживає понад 3,5 тисячі жителів. На дошкільний заклад особливо чекають наймолодші мешканці разом з батьками.

“Є велика потреба у забезпеченні дитсадком. Наразі 2 групи функціонують на базі школи-інтернату. Є потреба у збільшенні. Багато дітей, а не має місця”, – зізнається війт.

З ініціативи фракції “Свобода” у міській раді, зводити дитсадок в Угорниках почали три роки тому. І нарешті цього року, має надію голова бюджетної комісії у міськраді Роман Онуфріїв, дошкільнята нарешті переступлять поріг нового закладу.

“Мені особисто, як мешканцю села хочеться, аби дитсадок був. Основи будівництва заклали у 2012 році. Але через різні перипетії в державі будівництво трохи зупинилось. Минулого року почали активно відновлювати будівельні роботи. І станом на сьогодні можемо стверджувати, за оптимістичними прогнозами очікуємо що здамо дитсадок до кінця цього року”, – каже Онуфріїв.

Новий заклад розрахований прийняти 115 діток у шести групах. Підрядники кажуть — роботи вийшли на фінішну пряму.

Як відомо, нині зводяться дитсадки у мікрорайоні Пасічна, на Вовчинецькій 210 та у приміських Хриплині, Крихівцях та Вовчинці.

Теги: