Новий дитсадок в Угорниках планують відкрити до кінця року (ФОТО+ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

24 Jun, 2015 09:50

Поділитись публікацією
Новий дитсадок в Угорниках планують відкрити до кінця року (ФОТО+ВІДЕО)

В Угорниках до кінця року планують відкрити новозбудований дитсадок.

Читайте також: У Франківську дві організації «атошників» подалися на одну земельну ділянку. Ситуацію обговорили на сесії міської ради (ФОТО)

Мешканцям приміського села провели екскурсію, як виглядатиме їхній дошкільний заклад. Наразі підрядники завершили будівельні роботи і приступають до внутрішнього опорядкування та фасадних робіт. Мешканці зізнаються – на відкриття закладу чекають з нетерпінням.

“Потреба є. добре, що я бабуся і можу з дитиною бути вдома. Але є батьки, що не мають дитину з ким лишити. Дуже необхідний. З радістю чекаємо на відкриття садочка”, – говорить Оксана Ліщинська.

За словами сільського голови Любов Атаманчук, нині в Угорниках проживає понад 3,5 тисячі жителів. На дошкільний заклад особливо чекають наймолодші мешканці разом з батьками.

“Є велика потреба у забезпеченні дитсадком. Наразі 2 групи функціонують на базі школи-інтернату. Є потреба у збільшенні. Багато дітей, а не має місця”, – зізнається війт.

З ініціативи фракції “Свобода” у міській раді, зводити дитсадок в Угорниках почали три роки тому. І нарешті цього року, має надію голова бюджетної комісії у міськраді Роман Онуфріїв, дошкільнята нарешті переступлять поріг нового закладу.

“Мені особисто, як мешканцю села хочеться, аби дитсадок був. Основи будівництва заклали у 2012 році. Але через різні перипетії в державі будівництво трохи зупинилось. Минулого року почали активно відновлювати будівельні роботи. І станом на сьогодні можемо стверджувати, за оптимістичними прогнозами очікуємо що здамо дитсадок до кінця цього року”, – каже Онуфріїв.

Новий заклад розрахований прийняти 115 діток у шести групах. Підрядники кажуть — роботи вийшли на фінішну пряму.

Як відомо, нині зводяться дитсадки у мікрорайоні Пасічна, на Вовчинецькій 210 та у приміських Хриплині, Крихівцях та Вовчинці.

Теги: