Новий генпрокурор скоротив півтори тисячі працівників

Автор: Людмила Баран

25 Jun, 2014 20:45

Поділитись публікацією
Новий генпрокурор скоротив півтори тисячі працівників

Віталій Ярема зменшив штатну кількість керівного складу центрального апарату Генеральної прокуратури та обласних прокуратур.

Зокрема, було скорочено штатну чисельність заступників Генерального прокурора України, яких відтепер буде сім (замість дев’яти) та 18 структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, із них: 8 Головних управлінь, 8 управлінь та 2 відділи, повідомляє прес-служба ГПУ.

У зв’язку з необхідністю підвищення відповідальності керівного складу  за результати роботи на відповідних напрямках діяльності, об’єднані посади заступників Генерального прокурора України з посадами керівників відповідних Головних управлінь.

Також приведено до єдиного формату, в залежності від категорійності прокуратур, штатну чисельність заступників прокурорів обласного рівня. Таким чином, всього скорочено 22 посади керівного складу в прокуратурах обласного рівня.

Таким чином, загальну штатну чисельність скорочено більш ніж на 1,5 тисячі посад, що призведе до значного заощадження бюджетних коштів.

Структурні зміни здійснено на виконання вимог Законів України «Про Державний бюджет на 2014 рік», «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні».