Новий іноземний інвестор запускає виробництво у Франківську (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

23 Січ, 2020 15:04

Новий іноземний інвестор запускає виробництво у Франківську (ФОТО)

Вже з наступного тижня в Івано-Франківську розпочинає свою роботу нове підприємство. “ПАС Україна” працюватиме на території, де раніше працювало “Тайко Електронікс”

Читайте також: Чорна п'ятниця: як Марцінків інспектував "Кобзарик" і "Позитрон" (ФОТО)

У компанії є шість напрямків роботи. В Івано-Франківську планують виробляти електричні панелі для побутової техніки, йдеться на офіційному сайті міського голови Руслана Марцінківа.

23 січня відбулося підписання договору з містом, згідно з яким, земельна ділянка та розміщені на ній споруди будуть закріплені за ТОВ “ІММОПРЕТТ”. Фірма з 1998 працює на території України, і “ПАС Україна” є її дочірньою компанією.

Колишнього керівника “Тайко” Олександра Гьотца призначили керівником нового підприємства. Також перевели і частину працівників.

“Ми всяко будемо сприяти, щоб це підприємство збільшувало свої потужності. Мав розмову з нашими німецькими партнерами – вони теж зацікавлені у його розвитку. Дякую всім, хто долучився до того, щоб за такий короткий термін у місто прийшов новий інвестор”, – підкреслив міський голова Руслан Марцінків.

Та додав, що в перспективі, можливо розглядатиметься й питання про викуп земельної ділянки.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...