Новий конфлікт через церкву на Валах – на гірці, де катаються діти, роблять доріжку (ФОТО)

Автор: Сидорчук Василь

17 Сер, 2018 13:39

Поділитись публікацією
Новий конфлікт через церкву на Валах – на гірці, де катаються діти, роблять доріжку (ФОТО)

У п’ятницю, 17 серпня, на Гетьманських Валах розпочали бетонувати стовпи під огорожу. Йдеться про гірку, на котрій взимку бавляться діти.

Читайте також: Від початку епідемії обласна інфекційна пролікувала понад 470 хворих на COVID-19

Як повідомляла “Галка”в парку на Валах планують збудувати 26-метрову церкву Святого Миколая. Містяни розділилися на два табори – ті, хто ЗА і ті, хто ПРОТИ будівництва храму. Також проводилися зустрічі між прихильниками і противниками. А у 2017 році на засіданні Івано-Франківської міської ради погодили дозвіл на заїзд для будівництво церкви Святого Миколая на Валах.

Як пояснив представник забудовника, 17 серпня, почали робити дорогу до будови церкви. Небайдужі мешканці навколишніх будинків стали на заваді цьому.

“Це жах! Нашою думкою ніхто не поцікався щодо будівництва. Ми звертатимемося до депутатів, адже ми категорично проти цього. Якщо на Вали стануть, то вже все заберуть”, – вважають жителі “Валів”.

Протестувальники обурені, що петицію ЗА будівництво церкви зібрали по цілому Івано-Франківську, але саме будинки району “Валів” оминули стороною.

Жителі викликали муніципальну інспекцію для вирішення конфлікту.

“У забудовників є документ, який дозволяє будівництво на Валах. Він затверджений завдяки рішенню міськвиконкому”, – сказали противникам будівництва “муніципали”.

Представник церковної громади Ігор Остяк каже, що вони планують до 2019 року все обчистити і збудувати церкву.

“Згідно рішення сесії нам надали дозвіл на заїзд доріжки до 15 грудня 2018. Голосували депутати за встановлення доріжки до церкви на Валах”, – зазначив Ігор Остяк.

Теги: