Новий міст на Пасічну готовий на 30%

Автор: Костинюк Олександр

11 Jun, 2018 14:26

Поділитись публікацією
Новий міст на Пасічну готовий на 30%

Про це йшлося в понеділок, 11 червня, на прес-конференції щодо будівництва нового моста на Пасічну.

Читайте також: Обласна рада наразі не підтримала ідею Марцінківа про “міські ліси”

За словами міського голови Руслана Марцінківа, багато франківців розповсюджують інформацію, нібито фінансування проекту нового моста збільшилося. Насправді це не так.

“Наразі щодо будівництва нового моста є дуже багато запитань. Ми б хотіли показати всю проектну документацію щодо цього. Це надзвичайно важливий проект для Івано-Франківська, тому роботи потрібно виконати якнайшвидше. Якщо ми зможемо побудувати цей міст, то зможемо ставити й інші завдання перед собою. Як мінімум у Франківську потрібно звести ще 2 моста”, – каже Руслан Марцінків.

Роман Галіпчак, директор управління капітального будівництва міськвиконкому, зазначив, що роботи вже виконані на 30%.

“Минулого року ми провели закупівлю. З листопада – розпочали підготовку з цього проекту. Частково ми вже приступили до зведення самих опор. Звичайно, у нас були труднощі на початку: техніка важка, ґрунт хиткий, тому багато часу зайняла підготовка. У нас з’явились додаткові палі. Вартість будівництва наразі є такою, як і передбачалося. Багато матеріалів подорожчали, але ми рухаємося в межах того фінансування, яке передбачалося (120 мільйонів гривень)”, – додав Роман Галіпчак.

Крім того, на прес-конференції стало відомо, що новий міст зробили трохи легшим, ніж передбачалося, він матиме в перерізі 9,5 метрів: 2 автополоси по 3,5 метрів і смуги безпеки. Проте, як зазначили, легкість конструкції не вплине на її надійність.

“Ширший міст на чотири полоси не дозволяє виконати вулиця Хіміків, бо її неможливо розширити ні вліво, ні вправо”, – каже Галіпчак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий міст через Бистрицю будують з недоліками.