Новий начальник УСБУ Прикарпаття приступив до виконання обов’язків

Автор: Турій Роман

13 Лис, 2019 20:59

Новий начальник УСБУ Прикарпаття приступив до виконання обов’язків

7 листопада Указом Президента України № 816/2019 на посаду начальника Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області призначено Заяця Сергія Сергійовича, який раніше проходив службу у Центральному управлінні СБ України.

13 листопада Сергій Заяць вперше зустрівся з особовим складом регіонального органу спецслужби.
Звертаючись до співробітників Управління, Сергій Заяць наголосив на тому, що у відповідності до концепту реформування спецслужби, підрозділи УСБУ повинні відповідати критеріям ефективності, гнучкості й проактивності. Це дозволить відповідати запитам суспільства та протистояти загрозам безпеці держави, інформує “Галку” пресслужба УСБУ в області.

Довідково: Заяць Сергій Сергійович народився 4 лютого 1973 року в Кіровоградській області. Має вищу освіту за спеціальністю економіка підприємства. У Службі безпеки України з 1998 року. Пройшов усі щаблі військової служби – від оперуповноваженого в регіональному Управлінні до керівних посад за напрямками боротьби з корупцією та контррозвідувального захисту економіки держави, має значний досвід оперативної та управлінської роботи у Центральному управлінні СБ України. Військове звання полковник присвоєне у січні 2014 року. Одружений, виховує двох синів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...