Новий польський лоукост літатиме з Жешува до Парижа і не тільки

Автор: Вадим Войтик

07 Aug, 2014 08:45

Поділитись публікацією
Новий польський лоукост літатиме з Жешува до Парижа і не тільки

Лоукост 4YOU Airlines повідомив про запуск восьми нових маршрутів із Жешува. Ці маршрути будуть обслуговувати Airbus 320 з 180 місцями на борту. Це буде перший літак, що постійно базуватиметься в аеропорті Rzeszow- Jasionka Airport.

Лоукост літатиме із Жешува до Мілана (Берґамо), Брюсселя (Шарлеруа), Дортмунда, Единбурга, Барселони (Жирона), Рима (Ф’юмічіно), Парижа (Шарль де Голль) і Тель-Авіва.

Щоб відсвяткувати нові оголошені маршрути, 4 You Airlines розпродує 7000 квитків для мандрівників в усіх напрямках за ціною PLN 47 (в одну сторону, в тому числі платежі та збори). Квитки будуть доступні у продажу з 1 серпня 2014 на сайті компанії.

4YOU Airlines – нова польська авіакомпанія, яка починає регулярні рейси з 3-го листопада 2014 року. Два літаки Airbus A320 з 180 місцями на борту із постійною базою Rzeszow- Jasionka Airport та аеропорті Лодзь.

У 2015 році перевізник збирається розширити на ще декілька літаків того ж типу, що дозволить запропонувати дешеві чартерні та регулярні рейси з інших аеропортів. Вже зараз, 4YOU Airlines підтримує чартерний рейс з декількох польських аеропортів у співпраці з EuroLOT, обслуговуючи понад 40 рейсів на тиждень.

Теги: