Новий прокурор області здивований, що в чотирьох районах Прикарпаття у 2015 не спіймали жодного корупціонера

Автор: Турій Роман

09 Лип, 2015 07:16

Новий прокурор області здивований, що в чотирьох районах Прикарпаття у 2015 не спіймали жодного корупціонера

Повернути довіру громади та забезпечити результати в роботі – таке завдання перед правоохоронними органами Прикарпаття поставив прокурор області Владислав Братюк.

Читайте також: Прокурору області приємно, що після реформи місцевих прокуратур, їх й далі очолюють «попередники»

8 липня, прокурор Івано-Франківської області провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів щодо стану протидії корупції та організованої злочинності.
У роботі наради взяли участь керівники підрозділів Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України та контролюючих органів, районні та міжрайонні прокурори.
Відкриваючи нараду, прокурор області зазначив, що минулого тижня взяв участь у нараді Президента України, на якій Петро Порошенко акцентував на відповідальності правоохоронців та необхідності скоординованої роботи у подоланні злочинності, результатом чого мають бути судові вироки корупціонерам.

«Щоб повернути довіру суспільства потрібно докласти максимальних зусиль. На нас велика відповідальність. За короткий час ми повинні забезпечити результати роботи, діяти разом, чітко виконувати свої обов’язки», – підкреслив Владислав Братюк.

Протидія корупції – один із пріоритетних напрямків діяльності всіх правоохоронців. Так, за 6 місяців поточного року органами прокуратури області до суду скеровано 35 обвинувальних актів щодо 37 осіб, які вчинили 41 злочин з ознаками корупції. Суми хабарів по закінчених кримінальних провадження – 6,5 тисяч доларів та 166 тисяч гривень.
Серед розслідуваних кримінальних проваджень з ознаками корупції – 7 у бюджетній сфері, 6 – освіти, 5 – охорони здоворов’я, 3 – земельних відносин.
Поряд з цим, в деяких районах області правоохоронці не зареєстрували жодного корупційного правопорушення. Зокрема, такі факти не виявлено у Богородчанському, Галицькому, Рожнятівському, Тлумацькому районах та місті Яремче.

«Всі розумієте, що корупціонер не працює один, є кругова порука, тому заходи потрібно вживати щодня та конкретні. Не слід ділити територію та показники, а потрібно виробити спільний механізм злагодженої роботи», – зазначив прокурор області.

Зусилля слід зосередити на протидії корупції у бюджетній сфері, охорони здоров’я, лісовій галузі, боротьбі з контрабандою. Виявляти злочинців, передусім, потрібно серед посадовців вищих рівнів.
За результатами наради розроблено ряд скоординованих заходів спрямованих на неухильне додержання вимог законності та ефективності щодо запобігання і протидії злочинності та корупції на Прикарпатті, інформує прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...