Новий рівень життя – разом з ЖК Листопад

Автор: Турій Роман

11 Sep, 2018 17:55

Поділитись публікацією
Новий рівень життя – разом з ЖК Листопад

Які переваги сучасного житла «преміум класу»?

Архітектура будинку обов’язково розробляється індивідуально. При будівництві використовуються матеріали найвищої якості. Територія велика та комфортабельна зі зручним розташуванням. Саме з такими відмінностями Будівельна компанія «Вертикаль» працює над створенням абсолютно нового та особливого Житлового Комплексу «Листопад».

Проект «Листопаду» поєднує в собі головні привілеї життя на рівні «преміум», а саме:

Надійність – Загалом проект передбачає 6-ть висотних будинків, з яких 2 будинки вже здані в експлуатацію, випередивши плановані терміни! Третя черга на фінальній стадії завершення. БК «Вертикаль» має репутацію надійного і серйозного Девелопера, підтверджуючи це своїм досвідом та реалізацією багатьох інших успішних проектів.

Якість –  всі матеріали будівництва і оздоблення виконані з натуральної сировини, використовуючи сучасні інноваційні технології. Високі вимоги  забудовника покладені також і на естетичну складову архітектурного рішення «Листопаду».

Комфорт – місцезнаходження комплексу в екологічній зоні на березі річки поблизу від центру міста Івано-Франківськ, робить його унікальним місцем для тих, хто хоче перейти на абсолютно новий рівень свого життя. Акція: Листопад – новий рівень життя в ЖК Листопад. -10% незалежно від першого внеску.

Інфраструктура місцевості наповнена усім необхідним для забезпечення більшості потреб. Поруч є дитячі садки, школи, медичні і банківські установи, безліч кафе, салонів краси і магазинів різноманітного профілю. У пішій доступності знаходиться зелена зона на березі річки.

Більше інформації ви зможете отримати тут:  https://lystopad.if.ua

Листопад