Новообраний голова Держкіно Пилип Іллєнко складе депутатські повноваження

Автор: Турій Роман

12 Сер, 2014 15:48

Поділитись публікацією
Новообраний голова Держкіно Пилип Іллєнко складе депутатські повноваження

Новопризначений голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко заявив, що полишає партійну діяльність, складає депутатські повноваження та припиняє продюсерську діяльність.

Про це йдеться у повідомленін Міністерства культури на сторінці у Facebook.

Як підкреслив пан Іллєнко, таке рішення він прийняв «з огляду на широкий резонанс у суспільстві і, зокрема, у професійній спільноті, та задля концентрації роботи саме у Держкіно».

За словами Міністра культури України Євгена Нищука ця посада є надзвичайно важливою, хоч і дуже непростою, з огляду на час, у якому нині змушена жити Україна та функціонувати українська культурна галузь.

Пилип Іллєнко подякував колективу Держкіно за довіру та висловив сподівання у підтримці. Голова Держкіно запевнив, що шукатиме нестандартних рішення щодо розвитку та промоції українського кіно.

«Ті часи, які переживає зараз наше кіно і наша країна взагалі – найскладніші за 23 роки нашої незалежності, – сказав Пилип Іллєнко, – Але, попри все, разом ми маємо виконувати нашу головну функцію, а саме розвивати національний кінематограф. Саме кіно має стати нашою потужною мистецькою зброєю. Адже, та ситуація, яку переживає Україна на півдні та сході – не в останню чергу є наслідком нехтування українською культурою. Нині я усвідомлюю свою відповідальність і готовий працювати у команді».

На своїй сторінці у Facebook Пилип Іллєнко наголосив, що не планує залишати лави ВО “Свобода”:  «Я ніколи не обіцяв вийти з партії, тим більше цього не вимагає жодна норма закону. Я обіцяв полишити активну партійну роботу і сконцентруватися на праці в Держкіно».

Нагадаємо, 6 серпня Кабінет міністрів України призначив актора, продюсера, юриста, громадського і політичного діяча Пилипа Іллєнка главою Державного агентства України з питань кіно.