Новорічного “шумахера” відпустили на волю в залі суду

Автор: Вадим Войтик

19 Кві, 2014 16:08

Поділитись публікацією
Новорічного “шумахера” відпустили на волю в залі суду

16 квітня колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області розглянула у відкритому судовому засіданні матеріали кримінального провадження відносно Андрія Прядка. Засудженому було зараховано час перебування в ізоляторі під час слідства та випущено з-під варти в залі суду.

Читайте також: Суд відмовився достроково випустити на волю "новорічного шумахера" з Івано-Франківська

Вироком Івано-Франківського міського суду від 17 грудня 2013 року Прядка Андрія Івановича засуджено за ч.2 ст.286, ч. 3 ст. 296 КК України і призначено покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі та позбавлення права керувати транспортними засобами строком на три роки.

Ухвалою колегії суддів Апеляційного суду Івано-Франківської області вирок Івано-Франківського міського суду від 17 грудня 2013 року відносно обвинуваченого Прядка А.І. змінено, пом’якшивши призначене покарання до двох років шести місяців обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк три роки.

На підставі ст.72 КК України Прядку А.І. зараховано у строк покарання перебування його під вартою з 01.01.2013 року з розрахунку один день перебування під вартою за два дні обмеження волі. Виходячи з цього Прядко А.І вважається таким, що відбув призначене основне покарання і звільнений з-під варти негайно в залі суду. В решті вирок Івано-Франківського міського суду від 17 грудня 2013 року щодо Прядка А.І. залишений без змін.

Нагадаємо, у ніч з 31 грудня на 1 січня Андрій Прядко у стані алкогольного сп’яніння біля новорічної ялинки збив кількох людей і зник з місця злочину. Втім, вранці сам прийшов у міліцію і пояснив, що під час ДТП був під впливом негативних емоцій, бо посварився зі своєю дівчиною, – пише Типовий Франківськ.

Теги: