Новий iPhone SE вийде вже в першому кварталі 2022 року

Автор: Єва Жасминова

01 Dec, 2021 20:04

Новий iPhone SE вийде вже в першому кварталі 2022 року

Наразі iPhone SE є моделлю початкового рівня в лінійці iPhone просто тому є найдешевшимХоча його дизайн не є особливо привабливим (він заснований на iPhone 8), його інтер’єр не такий, де ми знаходимо процесор із достатньою потужністю, оскільки він такий самий, як і в iPhone 11.

Перше покоління iPhone SE було випущено в 2016 році. Лише в 2020 році Apple оновила цей асортимент. Якщо взяти до уваги ці терміни, до 2024 року нове покоління не повинно прийтиОднак, за останніми чутками, вже в першому кварталі 2022 року може бути запущено третє покоління, пише actualidadiphone.

Принаймні на це вказує дослідницька компанія Trendforce. За словами цієї компанії, новий iPhone SE залишиться смартфоном середнього класу, але буде додано підтримку мереж 5G:

Що стосується розробки продукту, Apple дотримується плану випустити свій iPhone SE третього покоління в 1 кварталі 22 року і чотири моделі нової серії у 2 півріччі 22 року. Очікується, що iPhone SE третього покоління стане важливим інструментом, який допоможе Apple вийти на ринок для смартфонів середнього класу 5G. Очікується, що до 2022 року обсяг виробництва досягне 25-30 мільйонів одиниць.

Ця інформація відповідає тому, про який раніше заявив Мін-Чі Куо, який заявив, що третє покоління матиме такий же дизайн, як і поточна модель, і що воно засноване на 8-дюймовому iPhone 4,7, з кнопкою «Додому» з Touch ID, більш ніж великими рамками.

El Вартість iPhone SE починається від 489 євро за версію на 64 ГБ і 539 євро за модель зі 128 ГБ пам’яті. На Amazon ми можемо знайти цікаві знижки практично щотижня, тому, якщо ви думаєте про покупку, подивіться раніше на Amazon.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry