Новий дитячий садок “Совенятко” оголошує набір у групи повного та неповного дня

28 Oct, 2022 19:30

Поділитись публікацією
Новий дитячий садок “Совенятко” оголошує набір у групи повного та неповного дня

“Совенятко” – це приватний дитячий садочок повного дня, який чекає діток від двох років. Філософія закладу – не просто місце, де можна залишити дитину, а сучасний центр розвитку для малечі!

У базову програму вже закладені англійська та іспанська мови (посилений курс). Окрім них на гурткових заняттях діти можуть займатися польською, німецькою, французькою й навіть китайською мовами!

Окрема увага приділяється іграм, в кожну з яких закладені елементи для розвитку дрібної моторики дітей. Авторська програма садочка передбачає також різноманітні “студії-гуртки”, які діляться на декілька типів:

Математична студія: інтелектуальні ігри, логічні ігри, головоломки-ігри, головоломки-загадки, головоломки-жарти, головоломки-малюнки, загадки з підступом, геометричні загадки, варіації кросвордів, складання пазлів, конструювання фігур.

Мовна студія: англійська, іспанська, польська, німецька, французька та китайська мови, навчання каліграфії письма і дикції читання.

Мистецька студія: малювання, ораторство, представлення себе, вміння правильної ходи і сидіння, театральний клуб.

Руханкова студія: гімнастика, ритміка, стретчінг, єдиноборства, пластика, навчання базових елементів ігрових видів спорту (теніс, баскетбол, футбол, волейбол), шахи.

«Совенятко» співпрацює з одним із найбільш популярних закладів харчування в Івано-Франківську по методу кейтерингу – доставка триразового харчування для діток, яке є збалансованим та може змінюватися на прохання батьків.

Садочок повного дня працює з 8.00 до 18.00, а з 18.00 до 20.00 там проводиться гурткова робота в багатьох напрямках:
– логопед (який також закладений у програму садочка)
– ораторське мистецтво
– танці
– ранній розвиток
– художня студія
– психолог
.. та ще багато інших!

У «Совенятку» подбали й про всі вимоги до приміщення у зв‘язку із воєнним станом, адже садочок знаходиться у цокольному приміщенні (готель «Фонтуш», Чорновола, 82).

Для запису та отримання усіх деталей можна звернутися за телефоном: +38 096 213 88 40

Instagram

Facebook

ПРОМО