Новий магазин цифрової техніки МТА тепер і в Івано-Франківську

Автор: Зелінська Тетяна

07 Чер, 2024 14:23

Поділитись публікацією
Новий магазин цифрової техніки МТА тепер і в Івано-Франківську

Триває розіграш з нагоди відкриття. І кожен, хто зробить покупку в МТА цього місяця – матиме шанс виграти один із двадцяти класних подарунків від компанії. Розіграш відбудеться 30 червня.

Але давайте розповімо про все детально

На початку червня бренд МТА відзначив свій 23 день народження. Тож відкриття у нашому місті приурочили саме до цієї нагоди. 

За адресою вул. Незалежності, 37 уже працює новенький магазин зі смартфонами, ноутбуками, навушниками і смартгодинниками, комп’ютерами й аксесуарами. Перелічувати все не будемо тут, краще прийти, роздивитися все самим, скористатися святковими пропозиціями: 

  • 200 грн всім новим клієнтам,
  • кешбек з кожної покупки до 10%,
  • розіграш техніки,
  • знижки до -50% на весь асортимент.

Трохи про МТА

23 роки тому ця компанія починалася як невеличкий стартап молодого подружжя з Чернівців. 

Фаундерам декілька разів доводилося будувати бізнес з початку. Були складнощі, це ж 2000-ні) Та вдавалося-таки крок за кроком продумувати, масштабувати, залучати й об’єднувати людей навколо свого бренду. 

Сьогодні МТА – потужна група компаній. З досвідом і твердими цінностями, професійною командою, мережею магазинів цифрової техніки в багатьох містах країни і незмінною пристрастю до гаджетів та технологій. Тут працюють сотні людей, а послугами та продуктом користуються більше 700 000 клієнтів. 

Відкриття магазину мережі МТА в Івано-Франківську було послідовним та очікуваним кроком. Приходьте) Й поділіться потім враженнями, як вам цей магазин?

Реклама