Новий підхід до будівництва житла в Івано-Франківську

Автор: Турій Роман

17 Oct, 2022 12:56

Поділитись публікацією
Новий підхід до будівництва житла в Івано-Франківську

Часто чуємо від знайомих чи родичів, як добре було б, якби у нас в Україні будували таке житло, як за кордоном: естетичне на вигляд, яке гармоніює з оточуючим середовищем і збудоване з якісних матеріалів.

Інколи забудовники забувають про ці аспекти і будують максимально високі будинки та скорочують до мінімум площу дворів та дитячих майданчиків.

Проте як виявилося, мрії стають реальністю. Будівельна компанія ВАМБУД працює над першим у Івано-Франківську масштабним проєктом низької забудови Клубним містечком 12. Житловий комплекс закритого клубного типу розташований поруч з центром міста — усього 8 хв пішої ходьби і ви в центрі подій.

Вамбуд 12
Мала поверховість у поєднанні зі швидкісними ліфтами у кожному будинку дають виняткове відчуття легкості та комфорту. Територія комплексу повністю закрита та обладнана відеоспостереженням. Додатковою опцією зручності для мешканців, особливо молодих батьків, є двори без автомобілів, коли можна спокійно відпускати дитину гуляти та гратися у дворі. Для власників автомобілів передбачений багаторівневий  критий паркінг, на даху якого буде розміщуватися футбольний майданчик з штучним покриттям.

Продуманий кожен сантиметр внутрішньої території, де будуть зони активного і розміреного відпочинку, прогулянкові алеї та дитячі майданчики. А спеціально облаштована зона BBQ стане ідеальним місцем для проведення часу у приємній компанії.

ВамбудРодзинками Клубного містечка 12 є квартири з власними ділянками на перших поверхах та з терасами на даху. Ці простори можна облаштувати, як зони відпочинку, де розмістити шезлонги з парасольками, вуличні меблі, і навіть басейн. 

vambud 12

У комплексі наявні готові квартири, майбутні власники яких незабаром зможуть приступити до виконання ремонтних робіт. 

Для бронювання квартири своєї мрії переходьте на сайт забудовника або телефонуйте у відділ продажу: (098) 433-77-22 або (050) 433-77-22.

vambud

ПРОМО