Новий ТРЦ “Княгинин” готують до відкриття у грудні: у продажі ще є кілька комерційних приміщень

Автор: Соня Грейда

09 Dec, 2023 17:00

Поділитись публікацією
Новий ТРЦ “Княгинин” готують до відкриття у грудні: у продажі ще є кілька комерційних приміщень

Продаж комерційної нерухомості ТРЦ “Княгинин”. Залишилось всього декілька днів до головної події цієї зими! 22 грудня в Івано-Франківську запрацює новий вимір шопінгу та розваг – наш ТРЦ “Княгинин”. 

Ми переконані, що центр швидко стане улюбленим простором місцевих жителів та гостей нашого міста. Доступні комерційні приміщення, площею від 33 м² до 225 м², на другому та третьому поверхах центру.

Чому вам варто придбати нерухомість центру? Серед основних переваг:

  • Зручна локація та великий потік людей. Центр розташований на об’їзній дорозі з високим автомобільним трафіком та на території району, де проживатиме 12 000 мешканців. Також незабаром відбудеться запуск руху по відремонтованій вулиці Надрічна, що пролягає уздовж центру.
  • Доступність. Для відвідувачів та працівників облаштовані наземна та підземна паркувальні зони.
  • Сучасний дизайн. Будівництво ведеться з урахуванням сучасних архітектурних тенденцій та потреб споживачів. Зокрема тут є декілька нетрадиційних рішень, які прикрасять ваш бренд.
  • Комплексне облаштування. Усі приміщення облаштовуються під ключ, що дозволить вам швидко розпочати свій бізнес без додаткових витрат.
  • Індивідуальний підхід. Наші менеджери з продажу готові працювати з вами, щоб забезпечити найкращий варіант для вас та вашого бізнесу.
  • Цінова вигода. З 1 грудня 2023 до 29 лютого 2024 року тривають святкові знижки на комерційні приміщення до 130 000 гривень.

Не втрачайте можливості стати власником комерції перспективного центру, адже кількість приміщень обмежена! За деталями – телефонуйте у наш відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.