Новий унікальний для Івано-Франківська житловий комплекс WAWEL на Позитроні

Автор: Борис Марія

06 Лют, 2023 18:44

Поділитись публікацією
Новий унікальний для Івано-Франківська житловий комплекс WAWEL на Позитроні

В той час, як забудовники продовжують будувати висотні багатоповерхівки, будівельна компанія ВАМБУД дотримується своєї ідеології і бачення європейського, комфортного Івано-Франківська.

Тому анонсує старт продажу та будівництва нового малоповерхового комплексу WAWEL у мікрорайоні Позитрон. Архітектурне рішення вирізняється серед усіх новобудов, і вже встигло стати візитівкою ВАМБУД. Ключовий фактор — це поверховість. Мешканці мають вільно «дихати», прогулюючись комплексом з домашнім улюбленцем, чи закінчуючи вечірню пробіжку. І жодного авто у дворі! Для них відведене спеціальне місце під паркінг.

На території комплексу ВАМБУД побудує власну школу, що є важливим фактором у розвитку сучасної інфраструктури міста. Поруч знаходитиметься багатофункціональний спортивний майданчик для гри у футбол, баскетбол та теніс для розвитку здорового способу життя мешканців комплексу.

Ще один європейський тренд, якому слідує ВАМБУД це квартири з власним подвір’ям на першому поверсі та квартири з терасами на даху. Чудова можливість створити свої особливі місця для відпочинку із зонами барбекю, шезлонгами та оригінальним озелененням.

Якщо говорити про локацію — вона ідеальна. З одного боку вся необхідна інфраструктура у пішій доступності: торгові центри, продуктові супермаркети, садочки та спортивні клуби. З іншого боку — спокій та свіже повітря Вовчинецьких гір та річки Бистриці.

На старті продажу — найвигідніші ціни! 

Телефонуйте у відділ продажу, щоб забронювати квартиру з бажаним плануванням (098) 433-77-22, (050) 433-77-22 або заходьте у відділ продажу на вул. Вовчинецькій, 121.

Партнерська публікація