Об’єднані Північний та Південний бульвари хочуть назвати на честь українських воїнів – Марцінків (ВІДЕО)

Автор: Андрій Макітра

03 Гру, 2023 14:54

Поділитись публікацією
Об’єднані Північний та Південний бульвари хочуть назвати на честь українських воїнів – Марцінків (ВІДЕО)

До мерії Івано-Франківська звернулися родичі загиблих воїнів, з пропозицією назвати вулицю об’єднаних Північного та Південного бульварів, вулицею захисників російсько-української війни.

Як пише Галка, про це розповів голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків у програмі “Вулиця”, 14 листопада.

Мерія ще радиться з родинами загиблих воїнів, щодо остаточної назви вулиці.

“Є звернення наших родин загиблих учасників – назвати об’єднання Північного та Південного бульвару – вулицею наших героїв, вже тепер, московсько-української війни. Ми ще з родинами радимося, але це хороша ідея. Раніше це був Північний і Південний бульвар, а сьогодні це вже один бульвар. Дуже важливо, щоб ми його назвали гідно і я думаю, що ця ідея досить хороша. Остаточно, ми вже з родинами хочемо, щоб була одна назва, яка всім сподобається”, – розповів Марцінків.

Довідково: Північний та Південний бульвар в Івано-Франківську об’єднали в одну вулицю та відкрили нею рух у червні 2021 року. Майже п’ять років мер Івано-Франківська Руслан Марцінків виконував обіцянку – об’єднати Північний і Південний бульвари. Цей проєкт розробили в 2006 році, але саме Марцінків дав йому новий старт. Вулиця проєктувалася як магістраль загальноміського значення і повинна була розвантажити рух в центральній частині міста.

Читайте також: Вільний вибір служби: в Івано-Франківську відкрили перший рекрутинговий центр (ФОТО)