Обіг коштів у природі, – іванофранківці у соцмережах побідкалися щодо знищених зелених насаджень (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

06 Jun, 2022 11:08

Обіг коштів у природі, – іванофранківці у соцмережах побідкалися щодо знищених зелених насаджень (ФОТО)

Більшість нещодавно висаджених владою дерев у місті загинуло. Принаймні мова йде про дерева по Надрічній. Користувачі соцмереж навели й інші приклади. 

“Це дамба, Надрічна від моста по вул. ГАЛИЦЬКА В СТОРОНУ БУДІВНИЦТВА НОВОГО МОСТА. З 30 дерев напів – вижило 3 дерева. Садили судячи з всього уже з листям і цвітом і навіть маленькі яблучка появились, але 🙁 всохли.

Інформація для Мера напевне та садівникам: дамба була насипана з шутру з річки – це каміння з піском і яблуні там точно не приймуться (верби навіть там не ростуть без води) , навіть якщо посадити їх восени. Треба спочатку викопати велику яму, всипати родючої землі, влити відро води мінімум, почекати коли вода ввійде в землю, потім присипаєте землею і влиєте ще одне відро води і тоді зверху сухою землею і краще втоптати добре. Все. Рецепт простий”, – йдеться у дописі Ірини Глодзінської. 

Авторку допису іванофранківці підтримали. 

Galyna Bondarenko Позаминулого літа садили клени на Каскаді,то одну лунку видовбували відбійним молотком у суцільному бетоні,а ви кажете “шутер погано”,клен той засох,звісно,а ті що садили,лиш посміювались на прохання не мучити деревину,кажуть,засохне,зпиляєм і нове посадим,отакий обіг коштів у природі

Оксана Дуда  бачила як по вулиці Сорохтея було спиляно молодесенькі дерева липи, як мабуть рік як висаджені, тільки гарно прийнялися і почали рости… я просто в шоці від того, що твориться в нашому місті із зеленими насадженнями, такий професіоналізм, як і в багатьох інших сферах…

Наталка Боднарук якби за цей промах від нижчого рівня до найвищого заплатили б штраф плюс відшкодування плюс полетіли з роботи з вовчим білетом то ті нещасні дерева вночі би поливалися а так що пошкіряться тай крапка

Vova Perva Просто людина займає місце на якому їй не варто бути …краще сутенером на міській ратуші…йому це б пасувало..Рагулю….За що не візьметься нічого не доведе до фіналу..

Oksana Oksana Така технологія садіння дерев по всіх районах міста .Складається враження ,що в місті діє російська дрг, головне завдання якої знищити всі дерева.

Evgenia Kobeleva По всьому місту ”кастровані’, або знищені, або не доглянуті дерева…чим далі , тим менше дерев з розвинутою кроною, легенями міста. Може треба займатись тим, що вмієш, або долучати спеціалістів? 

Василь Гладун Садили , звісно , у формі чергової піар-акції по “Озелененню міста”. Масово вирубувати здорові дерева набагато легше і простіше , та й розуму багато не треба. А для проведення висаджень , виявляється , треба ще й мозок включати.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry