“Обійми і вдячність – це і є оплата”: у Франківську стоматолог з Йорданії безкоштовно лікує зуби атовцям (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

19 Гру, 2019 12:11

“Обійми і вдячність – це і є оплата”: у Франківську стоматолог з Йорданії безкоштовно лікує зуби атовцям (ФОТО)

Стоматолог Аль Таріфі Фаді з Йорданії безкоштовно лікує українських бійців АТО.

Аль Таріфі Фаді – доктор філософії медичних наук за спеціальністю “стоматологія”, який працює в одній із франківських стоматологічних клінік. Доктор Фаді уродженець Йорданії, але вже 16 років проживає в Івано-Франківську.

Цьогоріч стоматолог отримав громадянство України, чим неабияк пишається, інформує поліція Прикарпаття, передає “Галка”.

Доктор є спікером іноземних імплантологічних компаній. Користуючись цим вирішив допомогти правоохоронцям, які захищають державу на сході країни. На питання “чому зайнявся благодійністю” відповів так:

“Чому? Я лікар, роблю добре свою роботу, заробляю кошти і маю своїх клієнтів. Але мені захотілося зробити щось заради людей. У Йорданії я займався схожим проєктом для літніх людей. Цьогоріч отримав громадянство України і вирішив, що я повинен зробити щось для українців. Коли підбирав для проєкту категорію людей, то зрозумів, що бійці АТО неабияк потребують допомоги. Адже лікар, як ніхто інший, знає, що після повернення зі сходу у захисників виникають проблеми зі здоров’ям, в тому числі із зубами. Хлопці захищали нас там, то чому їм не допомогти тут?”.

Доктор Фаді запропонував такий проєкт імплантологічним компаніям, і ті погодилися за виробничою собівартістю продавати матеріали йому. Як результат, у 2019 році розпочалася реабілітація поліцейських з дефектами зубних рядів із застосуванням високоякісних дентальних імплантів, а також з подальшим протезуванням.

Цьогоріч стоматологу вдалося допомогти 15 правоохоронцям, яким він зробив 30 імплантів і 70 коронок.

“Я допоміг хлопцям, але ніхто не розуміє наскільки зарядився позитивом я. Обійми і вдячність бійців – це для мене і є “оплата”. Тому я не знаю, хто і кому допоміг: вони мені, чи я їм”, – наголошує Фаді.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry