Об’їзну Богородчан — масштабно оновлюють (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

09 Лис, 2020 07:11

Об’їзну Богородчан — масштабно оновлюють (ФОТО)

На дорозі Н-09 Мукачево – Львів триває поточний середній ремонт об’їзної Богородчан, км 292-287.

Повним ходом ідуть роботи з регенерації старого дорожнього одягу та зміцнення основи проїзної частини піщано-щебеневою сумішшю із додаванням в’яжучих матеріалів. Розпочато влаштування вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону на двох смугах руху, інформує “Галка” з посиланням на САД.

Замовник робіт із поточного середнього ремонту – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює контроль за дотриманням технологічного процесу. Фінансування – із Державного бюджету. Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

На цій же дорозі Н-09 Мукачево – Львів у Богородчанському районі реалізується ще один амбітний проект із влаштування кільцевих розв’язок.

У селі Підгір’я розпочато капітальний ремонт (влаштування) транспортної розв’язки в одному рівні кільцевого типу з малим діаметром центрального острівця на км 287+254, на примиканні до а/д Н-09 Мукачево – Львів а/д Р-38 Богородчани – Гута.

Що вже виконано:
– влаштування дорожнього корита, захватка 2;
– відсипка нижнього шару.
– влаштовано нижній шар асфальтобетону на під’їздах.

Друга кільцева розв’язка будується в селищі Богородчани на ділянці км 293+065. Замовником будівництва виступає ДП «Фінінпро» в межах реалізації Державної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

Основне призначення розв’язок:
– забезпечити безперебійний рух транспорту;
– зменшити кількість ДТП;
– регулювання дозволеної швидкості.

Влаштування нової розв’язки кільцевого типу підвищить пропускну здатність та забезпечить безпеку дорожнього руху. На період проведення капітального ремонту забезпечено безперервний рух транспорту в усіх напрямах.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...