Обласна, а не міська влада, буде замовником ремонту вулиці Набережної

Автор: Людмила Баран

25 Чер, 2014 08:03

Поділитись публікацією
Обласна, а не міська влада, буде замовником ремонту вулиці Набережної

Місто передало проектно-кошторисну документацію на виконання робіт облдержадміністрації. Тендер на ремонт дороги по вулиці Набережна в обласному центрі буде проведено 23 липня.

Читайте також: Прикарпатські легкоатлети вибороли чотири медалі на Чемпіонаті України

Замовником робіт з реконструкції Набережної ім. Василя Стефаника  є департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації.  Йому місто передало проектно-кошторисну документацію на безоплатній основі.

Цим профільним управлінням зроблено коригування проекту із перерахуванням кошторисної вартості відповідно до діючих норм державних стандартів України. За результатами проведеної експертизи, кошторисна вартість проекту складає 57 млн грн. Керівництво області вирішило спрямувати на ремонт Набережної 15 млн гривень субвенції з державного бюджету.

«Субвенції державного бюджету на ремонт доріг комунального значення в області складають 21 млн грн, 15 млн з яких будуть спрямовані на капітальний ремонт  Набережної. В свою чергу виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення виділити для співфінансування ремонту 10 млн грн», – зазначає Василь Сенів, директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА.

На засіданні тендерного комітету щодо ремонту вулиці вирішено провести тендер на виконання реконструкції 23 липня поточного року. Після торгів буде визначено остаточну вартість робіт та укладання угоди з їх виконання.

Про виділення 15 мільйонів з обласного бюджету на ремонт Набережної також повідомляв голова облради Василь Скрипничук. Він зауважив, що ремонтом вулиць Івано-Франківська повинно займатися місто, але висловив недовіру спроможності міської влади належним чином організувати ці роботи.