Обласна асоціація атовців обрала нового керівника і змінила статут (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

14 May, 2019 14:57

Обласна асоціація атовців обрала нового керівника і змінила статут (ФОТО)

У неділю відбулися збори ГО “Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО”, на яких обрали нового керівника та ухвалили статут.

Читайте також: Ми єдині, як ніколи: Атовці Прикарпаття виступили проти консультативної ради у справах ветеранів війни (ФОТО)

Про це у вівторок, 14 травня, під час прес-конференції розповів новий голова правління Мирослав Кріль.

Він зазначив, що на засіданні були обрані керівні органи Асоціації. Заступниками стали Ігор Синяк, який є головою Міської Асоціації та Тарас Шпук, який є членом Ради Ветеранів при Міністерстві та колишній голова правління.

Кріль додав, що деякі райони Прикарпаття ще не обрали своїх кандидатів у члени правління, інформує “Галка”.

Крім того під час зборів, які відбулися у неділю, внесли зміни у статут Асоціації. По-перше, вона є повністю аполітичною.

“Це не значить, що ми не можемо підтримувати учасників АТО, які хочуть зайти в органи влади. Якщо вони відповідають всім вимогам нашої Асоціації, то ми будемо підтримувати таку людину”, – сказав Кріль.

За словами Мирослава Кріля, атовці хочуть, щоб спілка працювала та допомагала людям у всіх районах області.

Також голова правління Міської асоціації учасників АТО Ігор Синяк зауважив, що Прикарпаття – єдина область, де змогли об’єднати Міську та Обласну Асоціації учасників АТО.

“Головне для нас – діяти у рамках закону, а також бути аполітичними. Звичайно, як сказав Мирослав, ми будемо підтримувати наших хлопців, які обираються”, – говорить Синяк.

Заступник голови Тарас Шпук наголосив, що Асоціації не об’єдналася, а зберегла своє об’єднання, яке відбулося ще 10 грудня.

“Не мені судити ту роботу, яку я виконав, будучи Головою правління обласної Асоціації. Я нікуди не втікаю, а буду і надалі допомагати”, – додав Шпук.

Підсумовуючи, Голова правління Мирослав Кріль сказав, що структурні перезавантаження є дуже важливими для роботи організації.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry