Обласна дитяча лікарня нарешті отримала нового керівника – ним таки буде Тарас Мельник (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

31 Лип, 2020 14:02

Обласна дитяча лікарня нарешті отримала нового керівника – ним таки буде Тарас Мельник (ФОТО)

На сесії обласної ради вдруге розглянули питання про призначення кандидата на посаду гендиректора Івано-Франківської ОДКЛ.

Читайте також: Долинські рятувальники повертаються додому після гасіння масштабної пожежі на Житомирщині (ФОТО)

Про це йшлося 31 липня на тридцять шостій сесії обласної ради сьомого демократичного скликання, інформує “Галка”.

Нагадаємо, 29 травня сесія обласної ради вже “провалила” голосування за призначення гендиректора Івано-Франківської обласної дитячої лікарні Тараса Мельника – не вистачило одного голосу. Після цього стало відомо, що планують оголосити новий конкурс.

Т. в. о. директора департаменту охорони здоров’я Володимир Дзьомба зазначив, що новий конкурс оголосили, бо обласна рада не проголосувала за призначення, тому згідно зі статутом обласної дитячої лікарні вирішили оголосити новий конкурс. Однак ввечері 30 липня ОДА подала на розгляд обласної ради подання про повторний розгляд кандидатури Тараса Мельника.

Голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк говорить, що комісія підтримала кандидатуру Тараса Мельника та його призначення на термін в п’ять років.

“Прошу підтримати кандидатуру Тараса Мельника. Нехай лікарня лікує діток. Най колектив живе своїм життям, та працює на розвиток області”, – наголошує Піцуряк.

Кандидат на посаду гендиректора Тарас Мельник говорить, що він і його помічники перед першим голосуванням не змогли донести до депутатів суть конкурсу та план розвитку лікарні.

“Моя вина у тому, якщо я не зміг переконати депутатів у моїй правді. Ми працювали чесно. Про перспективи розвитку лікарні – за всі підрозділи, за які я брався, то вони ставали найкращими в області та Україні. Це підтвердять медпрацівники. За моєї роботи лікарня стане найкращою за кілька років. Я хочу скасувати деякі платні послуги, але надходження все одно збільшаться”, – говорить Мельник.

Він розповідає, що мешканці ОТГ з Львівської та Чернівецької областей звернулися до нього та просили укласти договори на лікування своїх дітей.

“На одному зі свят до мене підійшла жінка, яка питала, чи буду я подаватися на гендиректора лікарні, бо так буде найкраще для наших дітей. Це сказала жінка, дитина якої померла в нашій лікарні від онкології”, – сказав Мельник.

Під час обговорення депутати підтримували його кандидатуру – ніхто не сумнівався в його кваліфікації. “ЗА” проголосували 52 депутати. Дане рішення присутні в залі медпрацівники лікарні зустріли оплесками.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 4
  • exciting 1
  • like
  • exciting
5
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry