Обласна дитяча лікарня почала робити тести на COVID-19. При екстреній госпіталізації — безкоштовно

Автор: Зелінська Таня

16 Вер, 2020 16:12

Обласна дитяча лікарня почала робити тести на COVID-19. При екстреній госпіталізації — безкоштовно

Івано-Франківська обласна дитяча лікарня почала проводити ІФА-дагностику COVID-19. Оскільки в лікарню пацієнти зазвичай госпіталізуються в супроводі матері/іншого члена сім’ї, то обстеження мають проходити і вони.

Велика завантаженість лабораторій ЦГЗ та тривале очікування на результат сформували необхідність скерування на обстеження пацієнтів в приватні лабораторії, що зазвичай є дороговартісним та суперечить вимогам програми медичних гарантій. Тому тепер в лікарні проводять ІФА-діагностику, інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку ОДКЛ.

“Саме тому з вересня в нашій лікарні стала доступною ІФА-діагностика COVID-19: дитині і мамі проводять забір крові для виявлення імуноглобулінів (IgM) безпосередньо при госпіталізації в лікарню та ізоляція пацієнтів до отримання результатів обстежень”, – йдеться у дописі.

У випадку екстреної госпіталізації обстеження є безкоштовним для всіх пацієнтів, а також для матерів дітей віком до 6 років.

Також у лікарні всі охочі можуть пройти планове обстеження на визначення антитіл до COVID-19 (IgG та IgM). Забір крові проводиться щодня по буднях з 9:00 до 12:00. Вартість обстеження 250 грн за один показник. Звертатись в приймальне відділення.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...