Обласна лікарня кличе на навчання нефрологів, анестезіологів і лікарів УЗД

Автор: Зелінська Таня

30 Nov, 2022 08:14

Поділитись публікацією
Обласна лікарня кличе на навчання нефрологів, анестезіологів і лікарів УЗД

Обласна клінічна лікарня запрошує нефрологів, анестезіологів і лікарів ультразвукової діагностики на навчання.

16 грудня у конференцзалі лікарні відбудеться всеукраїнська конференція “Актуальні питання нефрології”. Такий захід на базі закладу проходитиме вперше, інформує “Галка”.

“Наша лікарня увійшла до когорти лікувальних закладів, які отримали дозвіл від Міністерства охорони здоров’я на проведення таких навчань, – розповідає медичний директор Андрій Яворський. – Йдеться про безперервний професійний розвиток лікарів, медичних сестер і можливість поділитися з іншими досвідом, який мають наші колеги”.

Завідувач відділення хроніодіалізу Олег Легун говорить про ознайомлення слухачів конференції із тематикою судинного доступу, ускладненнями під час проведення процедур гемодіалізу.

“Війна сповільнила візити пацієнтів на вчасну діагностику та лікування, тому наша лікарська спільнота береться до взаємонавчань, щоби в цих умовах максимально попередити можливі ускладнення у пацієнтів”, – зазначає Олег Легун.

Учасники заходу матимуть можливість отримати національний сертифікат безперервного професійного розвитку. Реєстрація за посиланням. Доступні 50 місць: https://okl.if.ua/index.php/events/join/1-подія-актуальні-питання-нефрології