Обласна рада не задовольнила прохань громадських активістів щодо учасників АТО

Автор: Людмила Баран

25 Dec, 2015 13:56

Обласна рада не задовольнила прохань громадських активістів щодо учасників АТО

Волонтери, які опікуються учасниками АТО, 25 грудня пропонували обласній раді  внести  зміни до програми підтримки сімей постраждалих на Майдані та учасників бойових дій. Проте депутати їх не прийняли.

Читайте також: Олександр Сич пригадав Петру Порошенкові старі образи

Громадські активісти, за словами заступниці голови облради Ольги Галабали, просили включити до переліку  компенсацію витрат на перевезення учасників АТО в іншу області. А також пункт про використання коштів програми за попереднім погодженням з Центром допомоги учасникам АТО, в який входять різні громадські оргаіназції.

 “В нас величезні проблеми з перевезенням загиблих бійців, а також поранених, яким складно самим добиратися.  Це питання вже мусолиться і мусолиться”, – сказав Андрій Долик, голова обласної спілки учасників АТО.

Голова обласної ради Олександр Сич сказав, що це питання слід опрацювати, його винесуть на наступну сесію. Також він зазначив, що за витрачанням коштів стежать спеціальні контролючі органи.

Андрій Долик зазначив, що варто нарешті створити комісію в обласній раді, яка б займалася суто питаннями учасників АТО.

“Створіть врешті одну-єдину комісію, яка відповідатиме за питання учасників АТО, щоб ми знали, з кого можна спитати”, – заявив Долик.

Сич засумнівався, чи можна створити  окрему комісію, в якій будуть поєднані питання землі, охорони здоров’я, соціального захисту, охорони за дітьми.

Депутат Василь Скрипничук запропонував громадським активістам звертатися до профільних служб обласної адміністрації.

“Державна адміністрація має подавати всі проекти,  в тому числі щодо хлопців, якщо вона цього не подає, значить їхні структури не працюють. Хлопці, я там був. І ви знаєте, що я там був. Якою має бути комісія, якою має бути структура – не вішайте цю лапшу, яка ведеться в державі. Є державна адміністрація – ви йдіть до них і вимагайте у них”, – сказав Скрипничук.

У відповідь Долик сказав: “Це ми  вам лапшу вішаємо? Та це ви нам лапшу вішаєте!” І після оголошення перерви в роботі сесії між ним і громадськими активістами почалася сварка.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry