Обласна рада просить центральну владу зрівняти виплати родинам загиблих в АТО

Автор: Зелінська Таня

20 Вер, 2019 13:11

Обласна рада просить центральну владу зрівняти виплати родинам загиблих в АТО

Відповідне звернення розглянули під час сесії обласної ради.

Читайте також: ""Пласт" не стільки потребує грошової підтримки, а хоче визнання від держави", - Сич про звернення до Зеленського

20 вересня триває засідання тридцятої сесії обласної ради сьомого демократичного скликання.

Прикарпатські депутати розглянули звернення обласної ради щодо врегулювання питання надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО при розробці відповідного закону України про статус ветеранів війн.

Депутат фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»» Олександр Левицький сказав, що до нього звернулися франківці, які просили ініціювати дане звернення.

«У нас триває війна. Ті, хто захищають нас, заслуговують на особливу шану. У різних громад різна спроможність, щодо виплат матеріальної допомоги. До мене особисто звернулися франківці, які просили ініціювати звернення», – каже Левицький.

У зверненні йдеться, що на Прикарпатті існує різний підхід до виплат щомісячних матеріальних допомог із місцевих бюджетів. У деяких районах в 2019 році родинам загиблих в АТО виплачується щомісячно від 500 до 1000 гривень, у Франківську – у розмірі встановленого прожиткового мінімум для працездатних осіб (2007 гривень щомісячно), інформує «Галка».

«Це призводить до дискримінаціїї родин загиблих учасників АТО у звязку з неоднаковим застосуванням механізму виплати матеріальних допомог», – повідомляється у зверненні.

Прикарпатські депутати просять врахувати при розробці закону України про статус ветеранів війни питання надання матеріальної допомоги, в тому числі передбачення щомісячних грошових виплат з державного бюджету України, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО.

Дане звернення підтримали 62 прикарпатські депутати.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry