Обласна рада розподілить 10 мільйонів гривень на будівництво, реконструкцію та експлуатацію доріг місцевого значення

Автор: Турій Роман

16 Jun, 2014 19:15

Поділитись публікацією
Обласна рада розподілить 10 мільйонів гривень на будівництво, реконструкцію та експлуатацію доріг місцевого значення

Постійна депутатська комісія Івано-Франківської обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, комунікацій, дорожнього та житлово-комунального господарства погодила розподіл коштів спеціального фонду обласного бюджету у сумі 10 мільйонів 137 тисяч гривень. Це гроші, які отримала область за рахунок збору за першу реєстрацію транспортних засобів.

Читайте також: Грабовецький: «Факти підтверджують злочинність комуністичної партії»

Про це повідомив член комісії, депутат обласної ради Володимир Грабовецький. Він наголосив, що у зв’язку з необхідністю термінового виконання та фінансування ремонтних робіт на автомобільних шляхах місцевого значення, необхідно, щоби ці кошти надійшли в найкоротші терміни.

Згідно з проектом рішення, найдорожчим об’єктом буде капітальний ремонт мостового переходу на автомобільній дорозі Коломия-Печеніжин. Решту суми – 7 мільйонів 990 тисяч  гривень, – розділили між територіальними одиницями області для утримання автомобільних доріг загального користування.

«Найбільшу суму отримав Коломийський район – 841 тисячу гривень. Найменше отримала Яремчанська міська рада – 30 тисяч гривень. Надвірнянський район, який я представляю в обласній раді, отримає 624 тисячі гривень. У зв’язку з подіями в країні, це рівно в два рази менше, ніж планувалось. І в рази менше, ніж насправді потрібно для вирішення проблеми з розбитим дорожнім покриттям», – повідомив Володимир Грабовецький.

Проект рішення розгляне і затвердить сесія Івано-Франківської обласної ради 27 червня.