Обласна рада спрямує понад 7 мільйонів гривень на обладнання для районних лікарень

Автор: Людмила Баран

20 Лип, 2016 13:43

Поділитись публікацією
Обласна рада спрямує понад 7 мільйонів гривень на обладнання для районних лікарень

В Івано-Франківській обласній раді планують виділити 7 мільйонів 200 тисяч гривень для придбання медичного обладнання та виробів медичного призначення для районних лікувально-профілактичних закладів області.

Відповідний проект рішення розглянули 20 липня на засіданні комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Директор Департаменту охорони здоров’я Мирон Матейко розповів, що були направлені запити на районні лікарні щодо потреби в обладнанні. В ідеалі, їм потрібно 360 з лишнім мільйонів гривень на нове устаткування. Проте наразі на це можуть спрямувати лише 7 мільйонів 200 тисяч гривень. Тож, врахувавши всі за і проти, підібрали оптимальний варіант поділу коштів.

Депутатка Галина Макота наполягала на тому, щоб внести зміни до розподілу цих коштів та додатково виділити 300 тисяч гривень для закупівлі обладнання Болехівській лікарні.

Заступник голови обласної ради Василь Гладій запропонував провести тендер і і закупівлю медобладнання, відповідно до вже складеного списку, а пропозицію Галини Макоти та інші врахувати після першого півріччя. У вересні сесія розглядатиме питання про внесення змін до обласного бюджету.

Депутатська комісія його пропозицію підтримала.