Обласна рада вимагає у керівництва країни справедливості щодо бійця АТО з Прикарпаття, якого звинувачують у замаху на вбивство

Автор: Людмила Баран

26 Тра, 2016 12:46

Поділитись публікацією
Обласна рада вимагає у керівництва країни  справедливості  щодо бійця АТО з Прикарпаття, якого звинувачують у замаху на вбивство

На засіданні Івано-Франківської обласної ради 26 травня вирішили звернутися до президента, генерального прокурора, міністрів оборони та внутрішніх справ щодо справи бійця АТО з Прикарпаття Романа Ілитчука.

Читайте також: Коломийські боксери привезли два "золота" з чемпіонату України (ФОТО)

У зверненні, яке зачитав депутат Андрій Марійчин, йдеться, що на сьогодні житель села Микуличин Ілитчук Роман може стати жертвою свавілля правоохоронців. Йому інкримінують вчинення замаху на вбивство лейтенанта поліції, однак він намагався завадити хуліганським діям нетверезих поліціянтів, які побили військовослужбовців.

У заяві сказано, що досудове розслідування має виключно однобічний характер, бо не враховані всі відомості. До того ж правохоронці, які його проводять, мають до бійця упереджене ставлення, бо справа стосується їхнього колеги.

Депутати звертаються до керівництва країни з проханням про передачау матеріалів кримінального провадження іншому органу досудового розслідування та іншому суду задля об’єктивності. А також – припинити тримати Ілитчука під вартою.

Теги: