Обласна рада затвердила Стратегію розвитку Прикарпаття на 2021-2027 роки

Автор: Зелінська Таня

21 Лют, 2020 16:00

Обласна рада затвердила Стратегію розвитку Прикарпаття на 2021-2027 роки

У п’ятницю, 21 лютого, на сесії Івано-Франківської обласної ради затвердили Стратегію розвитку Прикарпаття на 2021-2027 роки та План заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

Читайте також: Представники ООН обстежили наслідки повені у Ланчинській громаді (ФОТО)

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк розповів про Стратегію розвитку Івано-Франківської області, інформує “Галка”.

«Було проведено 14 обговорень із різними громадськими організаціями при створенні Стратегії. Вона буде реалізовуватися в два етапи – з 2021 по 2023 роки, а потім з 2024 по 2027 роки. Під час створення було враховано 212 пропозицій від місцевих рад чи освітніх організацій», – говорить Романюк.

Проєкти регіонального розвитку упродовж 2021-2023 років будуть реалізовуватися в рамках трьох програм:

  • «Конкурентоспроможна економіка на засадах смарт – спеціалізації»
  • «Розвиток інфраструктури області»
  • «Створення комфортних та безпечних умов проживання на території області»

«Усі три програми взаємно доповнюють одна одну та всі проекти регіонального розвитку, що мають бути реалізовані у рамках кожної з програм, посилюють один одного. Проєкти базуватимуться на ощадливому ставленні до навколишнього природного середовища, мінімізації шкоди для довкілля та обмежувати забруднення», – говорить Романюк.

Він наголосив, що в області планують працювати над енергетичною самодостатністю регіону та розвитком туризму.  Також в області є перспективними сфери виробництва добрив, іграшок, двигунів, переробки та консервування риби та інше. За його словами, для розвитку туризму потрібно працювати над облаштуванням доріг та розвиток територіальних громад.

Під час обговорення деякі депутати були незадоволені підготовкою Стратегії, бо не отримували і не були присутні на обговореннях Стратегії. Інші звернули увагу, що треба було сконцентруватися на ремонті доріг. А депутат Василь Попович сказав, що потрібно використовувати менше «розумних слів».

«Люди, які дивляться наш прямий ефір сесії, то вони не розуміють всіх цих слів. От президент говорив про діджиталізацію, то мене вже тут так «діджеїть». Потрібно простіше говорити», – каже Попович.

За погодження Стратегії проголосував 54 депутати.

Ознайомитися зі Стратегією розвитку Івано-Франківської області можна ознайомитися за цим посиланням та планом заходів на 2021-2023 роки за цим.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...