Обласна влада проситиме уряд не обмежувати споживання електрики на Івано-Франківщині

Автор: Людмила Баран

14 Сер, 2014 17:45

Поділитись публікацією
Обласна влада проситиме уряд не обмежувати споживання електрики на Івано-Франківщині

ОДА звернеться до Міненерговугілля з проханням вирішити питання щодо обмеження споживання та потужності енергопостачання.

Читайте також: У центрі Франківська відкрився перший український фаст-фуд "Зеник" (ФОТО)

14 серпня відбулася робоча зустріч директора департаменту промисловості та інфраструктури облдержадміністрації В.Ковальчука із заступником директора з енергозбуту ПАТ «Прикарпаттяобленерго» О.Дацком щодо ситуації, яка склалась із електропостачанням споживачів області, повідомляє прес-служба ОДА.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» у період з 11 по 31 серпня застосовує дію графіків обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ ) за V чергою. Також – графіків обмеження споживання електричної потужності (ГОП) за ІІ чергою. Ці графіки стосуються промислових підприємств області.

Це здійснюється за погодженням з Міненерговугіллям України, у зв’язку з загрозою порушення балансу між виробництвом і споживанням електроенергії та потужності, а також її дефіцитом в об’єднаній енергетичній системі України,

Однак ця ситуація негативно впливає на роботу ключових підприємств регіону, що може привести до складних соціально-економічних наслідків у області.

За підсумками зустрічі прийнято рішення звернутися від імені обласної держаної адміністрації до Міненерговугілля України із проханням переглянути завдання на обмеження споживання та потужності для Івано-Франківської області.