Обласний бюджет Прикарпаття недовиконаний на 45 мільйонів – голова ОДА Федорів

Автор: Застава Максим

10 Aug, 2020 16:04

Обласний бюджет Прикарпаття недовиконаний на 45 мільйонів – голова ОДА Федорів

Державний бюджет Івано-Франківської області недовиконується на 45 мільйонів гривень.

Читайте також: Франківськ - перший в Україні за кількістю заступників і радників міського голови та витратами на їх утримання

Про це на нараді десятого серпня повідомив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів, передає Суспільне.

За його словами, податковий борг по місцевому бюджету станом на перше липня зріс, у порівнянні з початком року, на 41 з половиною мільйон гривень.

“Зазначене свідчить про погіршення стану фінансової дисципліни платників податків та недієвість заходів органів державної податкової служби щодо управління податковим боргом”, – каже Федорів.

Тому голова ОДА доручив начальниці Головного управління ДПС в області Ірині Столярик негайно вжити заходів щодо погашення податкового боргу.

“До 15 серпня надати мені пояснення щодо алгоритму дій в цьому напрямку. Якби були вжиті відповідні заходи, у виконанні обласного бюджету можна було досягнути більших сум. Тому на сьогодні, попри те, що поліпшення деяких справ є, обласний бюджет недовиконується на 45 мільйонів гривень. Ця сума трохи є критичною”, – підкреслив Федорів.

Голова ОДА розповів, очікувалося, що за підсумками липня зупиниться “падіння” бюджету, але цього не відбулося.

“Якщо ми за серпень не зрушимо цю ситуацію з місця, то першого вересня будемо думати про секвестр (скорочення бюджету – ред.)”, – підсумував Федорів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry