Обласній лікарні даруватимуть аналогічний придбаному препарат від розсіяного склерозу (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

06 Dec, 2023 09:40

Поділитись публікацією
Обласній лікарні даруватимуть аналогічний придбаному препарат від розсіяного склерозу (ФОТО)

5 грудня Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА та фармацевтична компанія “Рош Україна” підписали меморандум про співпрацю, що передбачає спільну реалізацію ініціатив, зокрема у сфері онкології, неврології та рідкісних захворювань.

Про це пише Галка з посиланням на допис директора Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимира Дзьомбак.

Завдяки співпраці з компанією “Рош Україна”, КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради бере участь у програмі “Об’єднані заради здоров’я”, яка передбачає закупівлю препарату для терапії пацієнтів з розсіяним склерозом. Відповідно до умов програми, за кожну куплену за обласний бюджет упаковку препарату, компанія безплатно надасть додаткову упаковку лікарського засобу.
 
У 2023 році за кошти обласного бюджету було закуплено 14 ампул препарату для пацієнтів з розсіяним склерозом, вартість яких сягає 2 млн гривень. Це дало змогу забезпечити відповідним лікуванням сім пацієнтів.
 
“Тепер, завдяки підписаному меморандуму, ми зможемо безоплатно пролікувати вдвічі більше пацієнтів. Доступність пацієнтів області до ефективного лікування та отримання якісних медичних послуг, згідно світових стандартів та європейських протоколів, є одним із основних аспектів комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття на 2021-2025 роки””, — йдеться у повідомленні. 
 
Наразі в області діє низка програм, завдяки яким пацієнти отримують сучасне високоефективне лікування за кошти обласного бюджету.