Обласний департамент освіти уклав кількамільйонний договір зі щойно зареєстрованим підприємцем

Автор: Застава Максим

26 Гру, 2023 16:43

Поділитись публікацією
Обласний департамент освіти уклав кількамільйонний договір зі щойно зареєстрованим підприємцем

Департамент освіти й науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації уклав договір з ФОП, зареєстрованим четвертого грудня 2023 року.

Про це пише “Галка” з посиланням на реєстр публічних закупівель Prozorro та аналітичну платформу YouControl.

Йдеться про закупівлю 15 комплектів обладнання для класу інформатики на п’ять мільйонів 242 тисячі 800 гривень у франківського ФОП Слободян Назар Михайлович.

Він суб’єкта господарювання, станом на 26 грудня, 22 дні. 

“Чим менше часу пройшло з дати реєстрації, тим менше ймовірність того, що партнер здатний якісно, без перебоїв і без інших «сюрпризів» виконати довірені йому серйозні проєкти. Короткий період існування, який, як правило, не перевищує податкового звітного періоду (наприклад, року або кварталу) також може вказувати на уникнення перевірок контролюючими органами.

Недостатній строк існування суб’єкта господарювання може свідчити й про те, що перед вами “компанія-одноденка”, яка могла бути створена з недобросовісними намірами”, – пояснюють у YouControl.

За даними системи, раніше новоспечений підприємець працював адміністратором франківського Центру надання адмінпослуг. На цій посаді він у 2020 році судився з міським головою Русланом Марцінківим за винесену йому догану. Після програного суду майбутній підприємець з виконавчого комітету звільнився.