Область отримала 5 тисяч експрес та 18 комплексів ПЛР-тестів для виявлення коронавірусу (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

24 Бер, 2020 14:16

Область отримала 5 тисяч експрес та 18 комплексів ПЛР-тестів для виявлення коронавірусу (ВІДЕО)

В Івано-Франківську область з Києва надійшли 5 тисяч експрес та 18 комплексів ПЛР-тестів для діагностики COVID-19.

Про це розповіли на брифінгу в облдержадміністрації 24 березня.

Як інформувала “Галка” раніше, Івано-Франківщина вже отримала тести для діагностики коронавірусу.

За словами заступника директора обласного департаменту охорони здоров’я Володимира Чемного, близько 02:00 ночі до Івано-Франківська надійшла допомога з Києва.

“Зокрема, ми отримали засоби індивідуального захисту та тест-системи. Прийшли халати біологічного захисту – 270 штук, 5 тисяч експрес-тестів, 18 комплексів тестів для визначення коронавірусу методом полімеразної ланцюгової реакції, 850 респіраторів. Всі ці засоби розподілять по закладах охорони здоров’я області, в основному – базові заклади, які надають допомогу хворим з підозрою на COVID-19. Це – Обласна клінічна інфекційна лікарня та центральні районні лікарні, в яких є інфекційні відділення”, – каже Чемний.

Експрес-тести розприділять рівномірно по районах. Їх використовуватимуть лікарі тільки в тому випадку, якщо у людини є конкретні симптоми з підозрою на коронавірусну хворобу та за направленням сімейного лікаря.

Головний епідеміолог області Руслан Савчук наголошує – 18 комплексів ПЛР-тестів дадуть змогу зробити близько однієї тисячі досліджень.

“Відзавтра у тестовому режимі будемо досліджувати матеріал, який надходитиме від наших пацієнтів. Після тестових пробних варіантів будемо вже ставити на нормальний робочий ритм ті дослідження для виявлення коронавірусу, які можемо робити тут”, – додає Савчук.

Фахівці додають – всі дослідження: і в лабораторіях, і за допомогою швидких тестів будуть безкоштовними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Стан чотирьох прикарпатців з коронавірусом – середньої важкостіСтав відомий перебіг хвороби у 65-річної жінки, що померла в обласній інфекційній.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...