Область отримала нового керівника міліції (ФОТО)

Автор: Турій Роман

18 Бер, 2015 12:52

Поділитись публікацією
Область отримала нового керівника міліції (ФОТО)

Щойно завершилося представлення нового начальника УМВС в Івано-Франківській області полковника міліції Віктора Шкутова.

Читайте також: Прикарпатець став віцепрезидентом Федерації дзюдо України

На новій посаді його представив заступник міністра УМВС Олексій Руденко. Він зачитав два накази міністра МВС Авакова, якими Миколу Семенишина переведено на посаду керівника УМВС в Хмельницькій області, а Івано-Франківську міліцію очолив Шкутов.

Останній дотепер очолював міський відділ МВС в Івано-Франківську.

У вітальному слові Віктор Шкутов подякував за довіру.

“Розумію всю відповідальність, сподіваюся, що з колективом виправдаємо довіру. Основне завдання – повернення довіри населення до працівників міліції. Формула тут дуже проста – бути чесними, співпрацювати з громадськістю ЗМІ, і бути прикладом для інших “, – сказав Шкутов.

Руденко побажав, аби новий керівник міліції Прикарпаття забезпечив їй високе місце в рейтингу безпеки в Україні «Київ, Харків, Одеса…бажаю щоб ви були наступними», – сказав Руденко Шкутову.

Вже екс-начальник прикарпатської міліції Микола Семенишин зізнався, що присутній колектив для нього став дружнім і рідним. Визнав, що працювати в Івано-Франківську було складно, але вважає, що з більшістю викликів він справився.

«Хочу вам сказати, що я вас всіх люблю, поважаю, і надіюся, ще будемо зустрічатися в житті і роботі», – сказав на прощання Микола Семенишин.

Подякували Семенишину за роботу голова ОДА Олег Гончарук та заступник голови облради Василь Скрипничук, прокурор області Ігор Настасяк та т.в.о. начальника УСБУ в області Богдан Грошко.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua