Область позичить 300 мільйонів гривень на ремонт місцевих доріг

Автор: Зелінська Таня

05 Jul, 2021 11:31

Область позичить 300 мільйонів гривень на ремонт місцевих доріг

Івано-Франківська обласна рада планує взяти кредит у розмірі 300 000 000 гривень на ремонт та утримання доріг місцевого значення.

Про це йшлося 5 липня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, інформує “Галка”.

У 2021 році Івано-Франківська обласна рада планує взяти кредит від АТ «Укрексімбанк». Мета запозичення – забезпечення фінансовим ресурсом видатків обласного бюджету Івано-Франківської області для забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Розмір запозичення (основна сума боргу) та валюта запозичення – 300 000 000 гривень. Вибірка коштів здійснюватиметься траншами, виходячи з фактичної потреби до кінця 2021 року. Строк запозичення – 5 років (60 місяців) з можливістю дострокового погашення.

Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – плаваюча (змінювана), визначається у розмірі облікової ставки Національного банку України, збільшеної на 4.3 відсоткових пунктів на весь період кредитування, без додаткових комісій.

Максимальний розмір відсоткової ставки за кредитом не може перевищувати 25% річних.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry