Облрада профінансує на два мільйони гривень новостворене комунальне підприємство “БУДІНВЕСТ”

Автор: Зелінська Таня

10 Вер, 2021 12:04

Облрада профінансує на два мільйони гривень новостворене комунальне підприємство “БУДІНВЕСТ”

З обласного бюджету виділять два мільйони гривень на фінансування обласного комунального підприємства “БУДІНВЕСТ”. Кошти мають спрямувати на зарплатню, придбання канцтоварів та оплаті податків і зборів.

Про це йшлося 10 вересня на дев’ятій сесії Івано-Франківської обласної ради, інформує “Галка”.

Нагадаємо, що підприємство створили на другій сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання. “БУДІНВЕСТ” виступатиме замовником по об’єктах будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту, здійснюватиме технічний нагляд та підготовку об’єктів до експлуатації, інформує “Галка”.

Директорка КП “БУДІНВЕСТ” Дар’я Сурело пояснила, що при формуванні зарплатного фонду вони розраховували отримувати кошти на зарплатню при розробці проєктно-кошторисних документацій. За її словами, казначейство відмовило у цьому, тому є проблема з фінансуванням заробітних плат. Депутатам запропонували на розгляд Програму фінансової підтримки комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради “БУДІНВЕСТ” на 2021-2022 роки.

Депутат обласної ради Ігор Очкур відзначив, що під час створення даного підприємства депутатів запевняли, що воно буде самодостатнім та прибутковим.

“Наразі ми є замовником 112 об’єктів, які виконали на 60%. Надаємо послуги громадам, а також послуги при складанні тендерної документації. Дана співпраця дає нам можливість участі в тендерних закупівлях, на технічний нагляд по територіальних громадах”, – відповіла Сурело.

Вона додала, що їм через відмову казначейства довелося звільнити одну людину — проєктувальника. З нового року планують, що підприємство вийде на самофінансування. Наразі вони заробили 250 тисяч гривень.

Фінансування Програми здійснюється в межах бюджетних призначень на її виконання з орієнтованим обсягом, а саме:

– 2021 рік – 700,0 тис. гривень;

– 2022 рік – 1 300,0 тис. гривень.

Джерелом фінансування є кошти обласного бюджету.

Голова обласної ради Олександр Сич запропонував обмежити Програму терміном на 2021 рік, проте депутати це рішення не підтримали — лише 39 було “ЗА”.

Загалом Програму підтримали 45 депутатів — рішення було прийнято.

 

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...