Облрада просить Уряд виділити додаткові кошти для ліквідації наслідків негоди

Автор: Зелінська Таня

31 Лип, 2020 11:36

Облрада просить Уряд виділити додаткові кошти для ліквідації наслідків негоди

Депутати Івано-Франківської обласної ради просять Уряд виділити додаткові кошти для ліквідації наслідків негоди в області.

Читайте також: "Чому Івано-Франківська область має бути схожа на Італію?", - Зеленський про мерів-бунтарів проти карантину (ВІДЕО)

Про це йшлося 31 липня на тридцять шостій сесії обласної ради сьомого демократичного скликання, інформує “Галка”.

Депутати обласної ради звернулися до президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з приводу надзвичайної ситуації, спричиненої паводком у червні 2020 року на території Івано-Франківської області.

Голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук зазначає, що Прикарпаттю потрібні додаткові кошти для ліквідації наслідків негоди. Також просять Уряд дозволити спрямовувати їх не тільки на ліквідацію, а й на запобігання затоплень у майбутньому.

“Якщо постанова каже, що має бути такий самий міст, як був зруйнований, то ми збудуємо такий самий, але наступна вода його знову пошкодить. Нам краще збудувати більш надійний. Ми просимо Уряд використовувати ці кошти не тільки на ліквідацію, а також на запобігання”

Депутати зазначають, що виділені державою 480 мільйонів гривень є вкрай недостатнім з огляду на масштаби завданої шкоди. Зокрема додаткові гроші потрібні для регулювання русла річок. За словами депутатів, потрібно ще 1,7 мільярдів гривень.

Нагадаємо, що стихією було підтоплено 263 населені пункти, 13117 житлових будинків, 15 фельдшерсько-акушерських пунктів та 2 лікарні. Водою зруйновано 275 км та пошкоджено 603 км автодоріг, зруйновано 80 км берегоукріплень, зруйновано 93 та пошкоджено 249 мостів. Було припинено газопостачання близько 5 тисячам абонентів.

“За” проголосували 60 депутатів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...