Обмін біткоінів – актуальні умови і переваги

07 Dec, 2020 13:38

Обмін біткоінів – актуальні умови і переваги

Більшість користувачів інтернету і навіть ті, хто далекий від мережі, знайомі з криптовалютою Bitcoin (BTC).

Це справжня революція в сучасному світі, незвичайна технологія, яка сприяє інвестуванню та розрахунка. Примітно, що біткоін поступово стає альтернативою для проведення фінансових операцій, хоча на перший погляд його перспективи не такі райдужні.

Найчастіше біткоіни застосовується як засіб інвестицій, тобто сьогодні купити, а через деякий час продати. При підвищенні ціни продавати рекомендується На сайтi ChangeIt, де є вигідний курс, безпечні умови і висока швидкість обміну. З будь-яких питань щодо співпраці можна звернутися в службу підтримки. Аналітики кожен рік стверджують, що ця валюта являється однією з кращих для заробітку.

Переважні особливості біткоінів

Криптовалюта в цілому має багато переваг в порівнянні з класичними грошима. Серед ключових таких плюсів потрібно виділити кілька моментів:

 1. Доступна комісія. Відсутні приховані і тим більше великі комісії, адже найчастіше вони фіксовані.
 2. Миттєвий переклад. Банківські перекази займуть кілька днів, в той час як передача криптовалюти – це і швидко і безпечно.
 3. Надійність і захищеність. Застосування технологій криптографії та захисту даних забезпечать захист монет. До того ж є величезна кількість спеціальних зовнішніх гаманців для фізичного зберігання.
 4. Відправлення мікротранзакцій. Є можливість відправляти невеликі частки монети, що сприяє оформленню абсолютно будь-яких платежів.
 5. Легкий старт. Немає вікових обмежень або додаткових умов, тому кожен може пройти реєстрацію і отримати біткоіни в необхідній кількості.

Залишається лише знайти сервіс, де можна було б здійснювати дії з криптовалютою. Таким сервісом є обмінник ChangeIT.

Допомога в обмінах від ChangeIT

Придбати біткоіни за гривні або навпаки – це відмінне рішення для заробітку. Чергова покупка може поповнити інвестиційний портфель, після чого залишається чекати підвищення ціни і подальшого обміну для підрахунку заробітку. Якість співпраці підтверджується численними відгуками та рекомендаціями від клієнтів.

Передбачено дуже зручний калькулятор, де попередньо можна ввести задану суму і зробити обмін. Заздалегідь відбувається розрахунок у зворотний бік з урахуванням комісії, щоб оцінити додаткові витрати. Місячний ліміт обмінів становить 150 000 гривень, а транзакції не повинні бути більш ніж 10 000 гривень.

 

 

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry