Обмін лікарями та викладачами: франківський медуніверситет співпрацюватиме з польським медзакладом (ФОТО)

Автор: Застава Максим

30 Кві, 2021 16:11

Обмін лікарями та викладачами: франківський медуніверситет співпрацюватиме з польським медзакладом (ФОТО)

Івано-Франківський національний медичний університет разом із міською клінічною лікарнею №1 підписали угоду про співпрацю з реабілітаційним центром польського міста Ополе.

Читайте також: Прикарпатка зняла фільм про єврейську общину (ФОТО, ВІДЕО)

Через складну епідеміологічну ситуацію в обох країнах процедура підписання відбувалась дистанційно, йдеться на сайті ІФНМУ.

Співпраця передбачатиме обмін лікарями, викладачами, лекторами. Плануються спільні проєкти з розробки протоколів реабілітації в травматологічних, кардіологічних, а особливо постковідних пацієнтів. Також буде відбуватися стажування українських студентів в Польщі для відпрацювання і вдосконалення практичних навичок тощо.

Співпраця з центром реабілітації Ополе дуже важлива для ІФНМУ, адже кілька років тому в університеті відкрилась нова спеціальність «Фізична терапія. Ерготерапія».

«Наші польські колеги мають великий досвід у цій галузі, і для нас дуже важливо переймати його. Це потрібно як нашим викладачам, так і студентам», – наголошує ректор університету Микола Рожко.

Реабілітаційний центр Ополе з 21 квітня вже є постковідною лікарнею.

«Зараз ми активно почали займатися реабілітацією постковідних пацієнтів. Ми щиро раді, що можемо обмінюватися досвідом, адже найголовніше для всіх нас — добро наших пацієнтів. Така співпраця є дуже важливою», – каже президент цього центру Войцех Махельський.

«Якщо в реабілітаційному центрі Ополе є чіткі напрацювання у сфері фізичної та медичної реабілітації, то ми, на жаль, тільки починаємо розвиватися в цьому напрямку. Мені здається, що ця співпраця, обмін практичним і теоретичним досвідом, вдосконалення реабілітації наших пацієнтів є особливо важливі зараз, у час пандемії коронавірусу», – зазначає директор МКЛ №1 Тарас Василик.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...