«Обов’язок молодого покоління – не лише зберегти, а і розвивати спільну культурну спадщину» – Едуард Прощук на фестивалі «Пісні Опілля»

Автор: Турій Роман

24 Чер, 2019 16:35

«Обов’язок молодого покоління – не лише зберегти, а і розвивати спільну культурну спадщину» – Едуард Прощук на фестивалі «Пісні Опілля»

Напередодні у Рогатині відбувся обласний фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

В рамках фестивалю більше 40 селищ представили  свої традиційні пісні, вишивки, страви, культурні звичаї. До святкувань приєднався відомий на Івано-Франківщині меценат та управлінець Едуард Прощук.

«Радію з того, що стільки людей цікавляться культурою та творчістю нашого краю. Фольклорний та етнографічний спадок Рогатинщини надзвичайно різноманітний. Це 42 селища з унікальною вишивкою, музикою, народними піснями, які несуть в собі дух та  багатство української культури. Пишаюсь митцями та майстрами народної творчості рідного краю. Обов’язок молодого покоління – не лише зберегти, а і розвивати спільну культурну спадщину. Ми просто не маємо права втратити те, що збиралось та створювалось роками» – розповів Едуард Прощук.

 «Пісні Опілля» – традиційний щорічний фестиваль на Рогатинщині.

«Направду фестиваль дуже потрібний для регіону. Ми надзвичайно раді, що він проводиться вже вдев’яте і щороку стає ще цікавішим. Наша Рогатинська земля багата не лише на таланти, а й своєю історією, автентичними стравами регіону та здобутками», – відзначив Роман Гринишин, голова Рогатинської районної ради.

Зазначимо, що партія «Слуга народу» оприлюднила прізвища своїх кандидатів в депутати Верховної Ради в одномандатних округах. Від 85 округу, що включає Рогатинський, Калуський та частини Галицького районів, на парламентські вибори йде калушанин Едуард Прощук.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry