Обрано менеджера і продюсера Івано-Франківської філії Суспільного телебачення

Автор: Турій Роман

08 Гру, 2017 19:13

Поділитись публікацією
Обрано менеджера і продюсера Івано-Франківської філії Суспільного телебачення
За результатами конкурсу менеджеркою Івано-Франківської філії Суспільного обрали Кияницьку Наталію, а продюсеркою – Держипільську Галину.

Читайте також: Після розголосу Марцінків пообіцяв звільнити керівницю "Сервіс Паркування", яка має судимість за корупцію

Кияницька Наталія працює заступницею директора Івано-Франківської філії НСТУ з фінансово-економічних питань. До цього була начальницею планово-економічного відділу та старшою редакторкою відділу зв’язків з громадськістю філії. Окрім роботи в рамках Івано-Франківської філії НСТУ, Наталія Кияницька має 8 років управлінського досвіду.

Держипільська Галина з 2015 очолювала філію НСТУ в Івано-Франківську. До цього була заступницею директора ТВО “Радіо “Карпати”, завідувала відділом культурно-мистецьких та музичних програм та була старшою редакторкою Івано-Франківської ОДТРК. Є членкинею Національної спілки журналістів України. За час журналістської діяльності Галина Держипільська працювала ведучою новин, була авторкою і ведучою проектів публіцистичного, просвітницького та культурологічного спрямування. На керівній посаді ініціювала оновлення контенту радіо та телеканалу, сприяла впровадженню більше 10 нових радіо- та 7 телепроектів, ініціювала розробку нового сайту.

Нагадаємо, що вперше в історії НСТУ керівників регіональних філій не призначали, а обирали на відкритому конкурсі. Взяти участь у конкурсі могли всі охочі, які відповідали кваліфікаційним вимогам, зазначеним у Положенні про конкурсний відбір на посаду менеджера та продюсера філії.

Загалом заявки на участь у конкурсному відборі подали 234 кандидати: 124 – на позиції продюсерів філій, 110 – на менеджерів. Прийом документів тривав із 8 до 21 листопада. Заявки від кандидатів на посади менеджера та продюсера Криворізької філії Суспільного приймалися до 27 листопада, оскільки відбір керівників для цього мовника стартував 14 листопада.

Співбесіди з кандидатами на посади продюсерів та менеджерів філій Суспільного розпочалися 27 листопада й тривали до 5 грудня.  Правління ПАТ “НСТУ” обрало 12 менеджерів та 16 продюсерів. Загалом вакантних позицій було 22 для менеджерів та 23 для продюсерів. Із переможцями конкурсу підпишуть строкові трудові договори, які в подальшому можна буде продовжити.

Свою роботу на посадах менеджерів та продюсерів філій переможці конкурсу розпочнуть з понеділка, 11 грудня. І протягом наступного тижня члени правління ПАТ “НСТУ” та директори департаментів Центральної дирекції НСТУ відвідають регіональні філії, аби представити колективам нових керівників, та розповісти про подальший хід реформи.

Дізнатись більше про процес відбору можна на офіційному сайті.