Обурені атракціонами сумнівної привабливості та безпеки біля Ратуші влаштували пікет в мерії (ФОТО)

Автор: Турій Роман

23 Dec, 2014 08:45

Поділитись публікацією
Обурені атракціонами сумнівної привабливості та безпеки біля Ратуші влаштували пікет в мерії (ФОТО)

Як і обіцяла напередодні, група мешканців разом з депутатом міськради Оксани Савчук у вівторок зранку 23 грудня прийшла на щотижневу оперативну нараду до міського голови.

Читайте також: Цьогоріч двоє прикарпатських нардепів — серед “найдорожчих” у Верховній Раді (СПИСОК)

У холі третього поверху люди розмістили кілька плакатів, в яких обурюються «новорічними» спорудами біля Ратуші. Зокрема, вимагають від міського голови “забрати потвор” з цього місця.

Вже під час самої наради начальник інспекції благоустрою Степан Кукула зазначив,що атракціони на площі Ринок встановлені самовільно, і мають бути демонтовані.

Натомість міський голова визнав, що святкування в Івано-Франківську має відбуватися по-європейськи. Однак у нас, як завжди, з’явилася “ложка дьогтю”, каже Анушкевичус.

“Те що подавалося на комісію (іграшки поблизу Ратуші – Галка), ту інсталяцію, і що виставили, як кажуть в Одесі – велика різниця. Що стосується атракціонів – є питання безпеки”, – зазначив мер.

Він доручив прибрати ці іграшки, адже діти та матері й так обходять їх стороною. В свою чергу атракціони мають стояти на м’якій основі. До цього часу атракціони не повинні працювати.

В свою чергу Оксана Савчук наголосила про роботу пересувного кінотеатру, де демонструють фільми на російській мові, та стендів для фотографування, в яких дитина має себе сфотографувати у виді осла чи баранчика.

“Кого ми виховуємо? Встановили чудо-страховиська. Площа біля Ратуші, біля катедри, має мати інше призначення, давайте подумаємо про Різдво, про шопку”, – заявила Савчук.