“Обурює ставлення цивільних до тих, які повернулися з фронту, служити в ТЦК”: франківський військовий Іван Михно про свій шлях (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

14 Тра, 2024 15:12

Поділитись публікацією
“Обурює ставлення цивільних до тих, які повернулися з фронту, служити в ТЦК”: франківський військовий Іван Михно про свій шлях (ФОТО)

Старший солдат Іван Михно, на позивний Чечен, останні три місяці служить у одному з ТЦК Франківщини. Свій бойовий шлях розпочав ще у 2015-2016 роках.

Про це пише Галка з посиланням на Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки.

На час початку повномасштабного вторгнення чоловік працював за кордоном, але вже 25 лютого повернувся до дому і добровільно пішов до ТЦК.

Брав участь в обороні Києва у складі 6 резервної роти 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Після звільнення столиці продовжив виконувати завдання під Бахмутом та Зайцевим на Донецькому напрямку. Там отримав важке поранення та лікувався в госпіталях Дніпра, Кривого Рогу та Надвірної.

Після реабілітації повернувся на службу, в складі підрозділу ПЗРК близько року тримав позиції в районі Вугледара та на Херсонщині. За це отримав «Золотий Хрест» від Головнокомандувача ЗСУ.

Чоловіка обурює ставлення цивільних до хлопців та дівчат, які повернулися з фронту, та продовжують службу в ТЦК. Каже, якщо не стримати ворога там, то тут це вже буде робити пізно.

“Це одна з сотень історій військовослужбовців ТЦК. Не «хабарники», не «ухилянти» і не «родичі генералів». Справжні герої, які отримали поранення, мають бойовий досвід і з об’єктивних причин не можуть продовжити подальшу службу на передовій. Проте продовжують служити Україні”, – пишуть в ТЦК.