Голова ОДА у Фейсбуці закликав чиновників та депутатів Прикарпаття взятися за дороги і мости у 2020 році

Автор: Застава Максим

29 Сер, 2019 07:45

Голова ОДА у Фейсбуці закликав чиновників та депутатів Прикарпаття взятися за дороги і мости у 2020 році

Наступний рік стане для Прикарпаття роком розбудови доріг та мостів.

Читайте також: Голова Івано-Франківської ОДА йде у Кабінет Міністрів - ЗМІ

На цьому під час огляду дорожньої інфраструктури у Долинському районі наголосив голова облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Керівник області зазначив, що обласна влада звертатиметься до депутатів усіх рівнів: від Верховної Ради до районних, міських, сільських рад та рад об’єднаних територіальних громад з пропозиціями забезпечити спрямування максимальних розмірів фінансового ресурсу на будівництво та ремонт автошляхів Прикарпаття.

«Якщо згенерувати весь наявний фінансовий ресурс державного бюджету, обласного бюджету та кошти місцевих громад, то можна швидко розпочати відбудову автошляхів та мостів в області. Сьогодні не доцільно і не ефективно подрібнювати кошти, треба об’єднатися та спільними зусиллями привести до ладу дороги і мости», – підкреслив Шмигаль.

Варто зазначити, що наразі на ділянці автомобільної дороги Р-21 Долина – Хуст триває ямковий ремонт. Даний автошлях є одним із п’яти державних та пріоритетних напрямків в області, три з яких вже відремонтовані, на двох проводиться ямковий ремонт за рахунок коштів Державного бюджету.

Автомобільна дорога протяжністю 45 км проходить територією Долинського району до межі із Закарпатською областю. Її відновлення дасть змогу розвантажити трасу Київ – Чоп та збалансувати транспортні потоки. Зазначений автошлях є одним із найкоротших у напрямку до Угорщини.

Згодом у Фейсбуці голова ОДА закликав керівників громад та депутатів різних рівнів у наступному році максимально профінансувати ремонти доріг.

“2020 – рік доріг і мостів Прикарпаття! Шановні голови, лідери громад, депутати всіх рівнів!!!
Закликаю Вас підтримати цю ініціативу і при формуванні бюджетів (місцевих, районних, міських, обласного, державного) на 2020 рік не розпорошувати кошти, а консолідувати всі наші зусилля, щоб виділити і залучити максимальний фінансовий ресурс на ремонти, капітальні ремонти та відновлення доріг і мостів Івано-Франківської області! Мешканці області точно нас підтримають! )) думаю, навіть одноголосно!”, – написав Шмигаль.

Також у рамках поїздки Денис Шмигаль побував у селі Княжолука, де заплановані роботи із розчищення русла річки Свіча та берегоукріплення дамби.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry